Connect with us

Hi, what are you looking for?

Fudbal ⚽

Luka Jović blista posle novog gola za Milan: Navijači i ekipa mogu da računaju na mene

Luka Jović

Luka Jović ponovo radi. Na drugom uzastopnom meču u dresu Milana bio je strelac tako što je posle Frozinonea pogodio i u Bergamu protiv Atalante.

Jović je kročio na teren sa klupe u 72. minutu umesto Rubena Loftus-Čika i samo osam minuta mu je bilo dovoljno da poravna rezultat na 2:2.

Ispratio je centaršut Kristijana Pulišića i ubacio loptu u mrežu, ali se kasnije ispostavilo da ni to nije bilo dovoljno da Milan izbegne poraz od „Boginje“ – 3:2.